Sponzoři

 

Play Hapilly Online Freestyle
úplně kdekoliv, 27.-28.3.2021

Rozhodčí:
team Thomas Fisher (D)
canine Simone Villani (I)
player Joanna Korbal (PL)

execution Iveta Chomátová (CZ)

minidistance Markéta Urbášková (CZ)

Výslekdy: FS Open / FS Starters / Minidistance

Nachystali jsme pro vás opět online závod. Oproti loňskému online KDDF jsme přidali pro tentokrát i online minidistance. I tentokrát čekaly na nejlepší týmy skvělé ceny od našich sponzorů a letos k tomu navíc také unikátní trofeje vyrobené Radkou Tihelkovou!

Soutěžilo se podle pravidel USDDN. PH Online Freestyle je součástí celoroční online série RAK Online Dogfrisbee Cup 2021. Kompletní pravidla RAK Online Cupu a pravidla jednotlivých disciplín.

Disciplíny:
Online Minidistance
Freestyle Open- 120s
Freestyle Starters- 90 s - pro začínající týmy

Pravidla online disciplín najdete na odkaze ZDE (srolujte na konec)

A ještě jedna novinka: ke klasickým bodům dostal navíc každý tým, který měl zájem, od rozhodčích individuální tipy pro vylepšení své sestavy:

TÝM - Thomas Fisher (D)
Neskutečný sympaťák, dvojnásobný mistr Evropy ve Freestylu s osobitým, nepřehlédnutelným stylem. Sestavy plné doslova freestylových hodů, sladěné s hudbou. To je náš letošní rozhodčí pro tým.

PES - Joanna Korbal (PL)
Jen málo hráčů má za sebou soutěžní zkušenosti s tolika psy a s takovými úspěchy jako Joanna. Jejím poznávacím znamením jsou perfektně vytrénovaní psi. Pravidelný vítěz ocenění za nejlepší kolo freestylu, přední polská závodnice a trenérka, to je ve velké zkratce Joanna Korbal.

HRÁČ - Simone Villani (I)
Nejúspěšnější italský závodník poslední doby (např. Top 15 ve FS na posledním ME). Suverénní vítěz freestylového MČR 2020, který publikum uchvátil neskutečně šmrncovním vytoupením.

EXECUTION - Iveta Chomátová (CZ)
Tahle hráčka ČR reprezentovala snad na všech důležitých závodech nejen v Evropě, ale i v Americe a v Japonsku. Není u nás opravdovějšího freestylového hráče, než je právě Iveta. Jinak známá také jako disko-kouzelnice.


Kontakt:  veronika.urbaskova@seznam.cz

webdesign MakyChuckie © 2017