zpět na úvodní stranu     

Seminář dogfrisbee zaměřený na práci se psem


bullet

kdy/when: 18.5.2020
(pondělí po závodech)

bullet

instruktor: Pam Martin (USA)

bullet

místo/place: Citov

bullet

čas: 10.00 - 18.00 - bude upřesněno
cca kolem 13.00 pauza na oběd - dle domluvy

bullet

max. 10 účastníků se psem
 + 6 posluchači

Přihlasit se      Přihlášení

Přihlíášené týmy mají místo rezervované do 28.2.2020. Po tomto datu budou nezaplacená místa nabídnuta týmům na čekací listině a přednost budou mít zaplacené přihlášky.

For english click here!

Seminář proběhne v angličtině (po celou dobu však bude přítomen překladatel)!
 

V zásadě celý seminář bude zaměřený na práci se psy. Náplní proto budou především individuální kola, kdy se Pam bude věnovat čemukoli, co si bude daný tým přát - práce na sestavě, na novém prvku, na technických dovednostech psa.... Jak jsme mohli již několikrát vidět na vlastní oči, Pam má pro tvorbu sestav šestý smysl a i u zdánlivě dokonalých koncepcí dokáže najít, byť i drobné, nedostatky, jejichž odstranění sestavu povýší na další úrověň. Pam ovšem nesleduje jenom to, co dělá pes. Vělkou pozornost věnuje i  prezentaci hráče během hry a tomu, jak se během sestavy pohybuje. Zkrátka by se dalo říct, že Pam je Královna zásadních detailů. A hlavně je s ní POŘÁDNÁ LEGRACE!

Jelikož je Pam veselá kopa a vyznává pozitivní přístup při tréninku, můžete se těšit na seminář plný pozitivní energie a dobré nálady. Nikdo nemá dovoleno hrát bez nadšení, když se kouká Pam :oD ...

"Nejdůležitější je dobře se během semináře bavit. Legrace při učení, pro všchny, ok? Tohle je pro mě důležité.Tomu já říkám Canine EnterTRAINment*."

Pam Martin

*pozn.: slovní hříčka - kombinace angl. slov entertainment = zábava a to train = trénovat, canine = pes.

Cena:
2900 Kč se psem
1000 Kč posluchač

Platba:
Pltební informace obdržíte na e-mail uvedený ve vaší přihlášce.

Přihlášené týmy mají místo rezervované do 24.2.2019.
Po tomto datu (od 25.2.2019) mají přednost zaplacené přihlášky!

O Pam Martin:
Díky jejím obrovským zkušenostem s výcvikem psů a jejím hlubokým znalostem je pravidelně zvaná jako rozhodčí na USDDN MS pro posuzování kategorie psa a letos navíc posuzuje i ME na Slovensku.

Doma v Texasu vede psí školu Top Dog a mimoto se svými semináři cestuje po celém světě. Ačkoli je jejím zaměřením především flyball a dogdancing, Pam je v současné době také jedním z nejlepších dogfrisbee trenérů, co se přípravy psů týče.

V případě dotazů pište na veronika.urbaskova@seznam.cz

zpět na propozice KDDF

 

webdesign MakyChuckie © 2012